Pink Horizontal Stripe Pointer انگشترو تو کدوم انگشتت میذاری؟ - جایی برای خنده

جایی برای خنده


انگشت شست
* انگشت اشاره
* انگشت وسط
* انگشت انگشتری
* انگشت کوچک
* انگشتر به دست نمی کنم .

*  در چند انگشت


  

جواب تست


انگشت شست : شما مجذوب کالاهای مدرن و روز هستید ازمورد توجه قرار گرفتن لذت می برید شما تفریح کردن را دوست دارید از زندگی لذت می برید و همشه آماده هستید تا با چیزهای جدید رو به رو شوید .


انگشت اشاره : شما دارای اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید رهبری و هدایت ر ا دوست دارید و می توانید در ظاهر بسیار جدی وخشن باشید اما در باطن ملایم و حساس هستید .


انگشت وسط: بیشتر افرادی که در این گروه قرار دارنداز رشد و بالندگی سر باز می زنند و بیشتر خودمحور هستند با و جود این همشه بی ریا هستند بخصوص نسبت به خانواده و دوستانشان .


انگشت انگشتری : شما فردی حساس و رومانتیک هستید عمیقا امید دارید تا عشقی بیابید که گرما بخش دل و ابدی باشد .


انگشت کوچک : شما فردی مهربان و متواضع هستید به جزئیات توجه می کنید و دوست ندارید در کارهایتان کوچکترین اشتباهی از شماسر بزند شما بیش از حد خود را به کار مشغول می کنید .


در چند انگشت : آن عده از افراد که در دو انگشت یا بیشتر انگشتردارند اعتماد به نفس ندارند و همیشه مراقب هستند تا عشق واقعی شان رابیابند عاشق تجملات هستند اما آن را جایگزین ناقابلی برای دوستان و عاشق خود می دانند.


انگشتر به دست نمی کنید : شما خواستار زندگی ساده و بدون تجملات هستید فردی بی ریا ، قابل اطمینان ، آرام ، باهوش و سخت کوش هستید و همیشه دوستدار آموختن چیزهای تازه اید . به دلیل احساس خجالتی که دارید از جمع دوری کرده و تا جایی که بتوانید از مشاجره پرهیز می کنید.


من خودم انگشت وسط

تشکر یادت نره

باتشکر

نوشته شده در سه‌شنبه 29 مرداد 1392ساعت 09:40 توسط masoumeh نظرات (3)


 Design By : Pichak